Barion Pixel

Telefón

0911 711 129

E-mail

info@kytickovo.sk

Adresa

Banskobystrická 10, 81106, Bratislava

Osobné odbery

Po - Pia / 9:00 - 17:00
So / 9:00 - 13:00
Ne / Zatvorené

Máte otázky k vašej objednávke? Potrebujete poradiť? Neváhajte sa na nás obrátiť. Telefonicky nás zastihnete v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 alebo nám pošlite správu a odpovieme  vám najrýchlejšie, ako budeme môcť 🙂 Nižšie na tejto stránke nájdete aj odpovede na často kladené otázky (FAQs) a tiež obchodné údaje. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o nás, kliknite sem.

FAQs - často kladené otázky

Určite nám viete zavolať a my sa pokúsime zapnúť všetky turbíny a vyjsť vám v ústety 🙂 V prípade, že stíhame vyrábať darčeky na aktuálny deň, vieme zobrať objednávku na poslednú chvíľu a vybaviť ju ešte v daný deň. Štandardne objednávky prijímame 1 deň vopred v prípade, že sú zadané do 16:00. Vybavenie nasledujúci deň pri objednávkach, ktoré prídu po 16tej negarantujeme - opäť všetko závisí od aktuálnej vyťaženosti.

Áno máme 🙂 Naše lahodné, ručne robené belgické bonbóniky. Keďže tie majú spotrebu 2 týždne, mávame ich často na prevádzke už hotové. Všetky ostatné produkty vyrábame jedine na objednávku, nakoľko pri ovocí v čokoláde je kľúčová čerstvosť.

Spotrebovať určite odporúčame do 24 hodín od doručenia/vyzdvihnutia. Najlepšie nenechávať cez noc, ale vychutnať si ho hneď v daný deň. Ovocie v čokoláde vám síce v chladničke vydrží zväčša aj niekoľko dní, s každým ďalším dňom však bude strácať na skvelej chuti.

Áno. Doručujeme vrámci celého Bratislavského kraja a niekoľkých regiónoch Trnavského kraja. Do ostatných krajov Slovenska nedoručujeme. Po zadaní PSČ sa vám v objednávkovom formulári zobrazia možnosti doručenia. V prípade, že jediná možnosť, ktorá sa vám zobrazí je osobný odber, znamená to, že na želanú adresu bohužiaľ nedoručujeme.

Jediné produkty, ktoré vám vieme doručiť vrámci celého Slovenska sú naše ručne robené čokolády.

Pretože na výrobu všetkých našich produktov používame výlučne pravú belgickú čokoládu Belcolade. Na produkty s ruby čokoládou používame taktiež pravú belgickú čokoládu, avšak značky Callebaut. Pravá čokoláda sa vyznačuje najmä tým, že neobsahuje lacnejšie a zdraviu škodlivé rastlinné tuky ako náhradu za kvalitnú kakaovú sušinu. Práve obsah kakaovej sušiny a absencia rastlinných tukov dodávajú čokoláde znamenitú chuť.

Tip: Najlahodnejšiu chuť ovocia v čokoláde docielite, keď si ho aspoň 10-15 minút necháte na izbovej teplote. Čokoláda trochu zmäkne a stane sa úplne neodolateľnou 🙂

Pošlite nám správu

Napíšte nám čokoľvek máte na srdci a radi vám odpovieme 🙂 

Skuska logo PNG 512x512 1

Obchodné údaje

KYTIČKOVO, s.r.o.

IČO: 53694121