Barion Pixel

Firemné darčeky

Hľadáte luxusný a univerzálny darček pre vašich zamestnancov, klientov a partnerov? V Kytičkove vám pomôžeme s výberom a pripravíme firemné darčeky v podobe ovocia v čokoláde s vaším dizajnom.

Pre zamestnancov

Potešte svojich zamestnancov a preukážte im vďačnosť za ich tvrdú prácu luxusným darčekom, ktorý im zaručene zlepší deň.

Pre klientov

Prekvapte klientov službou navyše v podobe darčeka k objednávke. Práve takáto maličkosť môže byť vašou konkurenčnou výhodou.

Pre obchodných partnerov

Ponúkame možnosť personalizovať darčeky so špeciálnymi menami, logami firiem alebo osobnými kartičkami s venovaním. Týmto spôsobom môžete darovať niečo jedinečné a osobné.

2

Prečo si vybrať darček od nás?

Kvalitné suroviny

Ručne robené darčeky z čerstvého ovocia a kvalitnej belgickej čokolády zaručia, že budú naozaj nezabudnuteľné.

Elegancia

Podľa vášho brandingu pripravíme elegantné zdobenie, aby darček potešil každého.

Originalita

Vďaka jedinečnosti jednotlivých výtvorov vieme zaručiť, že ľudia podobný darček inde nedostanú.

3

Personalizované darčeky

Od malých krabičiek s bonbónmi po obrovské boxy, kytice či fontánu. V Kytičkove myslíme naozaj na každého a vyhovieme rôznym preferenciám.

Branding

Meno, vaše logo alebo osobná kartička s venovaním je samozrejmosťou.

Rôzne druhy čokolády a ovocia

Na alergie a intolerancie sme pripravení, v ponuke máme aj vegánsku čokoládu (kovertúru).

Variabilný počet

Darčeky vám pripravíme vo veľkosti a množstve presne podľa vašich potrieb.

Ako nakupovať darčeky?

V prípade, že si viete vybrať z našej bežnej ponuky, prejdite do nášho e-shopu. Pri objednávke zadajte firemné údaje a objednajte si akýkoľvek počet darčekov.

Ak však zvažujete nákup viacerých darčekov, zavolajte nám na 0911711129 alebo napíšte e-mail na info@kytickovo.sk a my vám pripravíme ponuku na mieru.

Čokoládovo-ovocný catering

Vitajte vo svete neodolateľného zážitku pre vašu firemnú udalosť či oslavu! Sme tu, aby sme vám priniesli nezabudnuteľný ovocno-čokoládový catering, ktorý poteší vašich zamestnancov, partnerov a klientov.

Naša cateringová služba je viac ako len ovocie v čokoláde. Je to kombinácia kreativity, kvality a vášne pre našu prácu. S naším tímom odborníkov na catering sme pripravení premeniť vašu udalosť na jedinečný zážitok.

Vase logo 2
Dizajn bez nazvu

Čokoládová fontána

5 – kaskádová čokoládová fontána bude tou najväčšou atrakciou široko ďaleko. Zakladáme si na čerstvom a kvalitnom ovocí. Náš ovocný catering vás ohromí nielen chuťou, ale aj vizuálom na ktorom nám veľmi záleží.

Naša flexibilita je našou silnou stránkou. Bez ohľadu na veľkosť vašej udalosti sme schopní prispôsobiť sa vašim potrebám a vytvoriť cateringové riešenie na mieru. Pri menších stretnutiach odporúčame aj naše raňajky pre firmy.

Objednajte si catering na vašu udalosť

Pri plánovaní firemnej akcie je dôležité vedieť sa spoľahnúť. U nás je spoľahlivosť a kvalita na prvom mieste. Predobjednajte si včas a celý catering môžete vypustiť z hlavy. Fontánu a ovocie prinesieme načas, postavíme konštrukciu, spustíme fontánu, vyložíme čerstvé ovocie a vaša akcia môže začať!

Kontaktujte nás ešte dnes na 0911711129, prípadne e-mailom na info@kytickovo.sk a informujte sa, či sú fontány dostupné na váš termín.

Raňajky pre firmy

Vykročte do nového pracovného dňa s našou exkluzívnou ponukou raňajok pre firmy. Sme tu, aby sme vám priniesli zdravé, chutné a energeticky vyvážené raňajky, ktoré posilnia produktivitu a dobrú náladu vášho tímu.

Sme zástancom čerstvosti a kvality. Venujeme pozornosť detailom a tvoríme tak vizuálne lákavé raňajky, ktoré umocnia zmyslový zážitok pre váš tím.

smoothie bowl 2 1x1 1
bananova lodka 1x1 1

Ako vyzerajú raňajky s Kytičkovom?

Po dohodnutí termínu a obsahu raňajok, vám ich vo zvolené ráno prinesieme a naservírujeme priamo vo vašej firme v Bratislavskom kraji. Všetky detaily si dohodneme vopred telefonicky alebo e-mailom. 

Široký výber

Každý si príde na svoje. V ponuke nájdete croissanty, ovsené kaše, ovocie, smoothies a množstvo iných špecialít.

Bezstarostný priebeh

Od prípravy po dodanie a estetické servírovanie zastrešíme všetko my. Vy si už len vychutnáte pohodové pracovné ráno :).

Flexibilita

Vďaka ponuke vegánskej čokolády a rôznych druhov ovocia sa bude každý člen tímu cítiť spokojný.

Potešte váš tím

Či už ide o catering, raňajky alebo darčeky na narodeniny, v Kytičkove sa o vás radi postaráme. V e-shope máme možnosť nákupu na firmu s vystavenou faktúrou. V prípade osobitných požiadavok na darčeky nás kontaktujte a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Napíšte nám správu