Barion Pixel

Firemné darčeky

Hľadáte luxusný a univerzálny darček pre vašich zamestnancov, klientov a partnerov? V Kytičkove vám pomôžeme s výberom, pripravíme firemné darčeky v podobe ovocia v čokoláde s vašim dizajnom a ešte vám ich aj privezieme.

Pre zamestnancov

Zvýšte spokojnosť svojich zamestnancov a preukážte im svoju vďačnosť za ich tvrdú prácu luxusným darčekom, ktorý im zlepší náladu.

Pre klientov

Očarte klientov službou navyše v podobe darčeka ku objednávke, práve takáto maličkosť môže byť vašou konkurenčnou výhodou.

Pre obchodných partnerov

Poďakujte sa dlhodobým obchodným partnerom za dobré vzťahy ovocím v exkluzívnej belgickej čokoláde.

IMG 20210806 155843

Prečo si vybrať darček od nás?

Kvalitné suroviny

Ručne robené darčeky z čerstvého ovocia a kvalitnej belgickej čokolády zaručia, že budú naozaj nezabudnuteľné.

Elegancia

Podľa vášho brandingu pripravíme elegantné zdobenie, aby darček potešil každého.

Originalita

Vďaka jedinečnosti jednotlivých výtvorov vieme zaručiť, že ľudia podobný darček inde nedostanú.

131245495 23846264620150610 4687586290832566953 n

Personalizované darčeky

Od malých balíčkov z bonbónov po obrovské boxy, kytice a fontánu. V Kytičkove myslíme naozaj na každého a vyhovieme rôznym preferenciám.

Branding

Meno, Vaše Logo alebo osobná kartička s venovaním je samozrejmosťou

Rôzne druhy čokolády a ovocia

Na alergie a intolerancie sme pripravení, v ponuke máme aj vegánsku čokoládu.

Variabilný počet

Darčeky vám pripravíme v presnej veľkosti a množstve podľa vašich potrieb.

Ako nakupovať darčeky?

V prípade že si viete vybrať z našej bežnej ponuky, prejdite do nášho E-shopu a objednajte si akýkoľvek počet darčekov. V košíku zadajte firemné údaje aby sme vám mohli vystaviť faktúru.

Ak však zvažujete nákup viac darčekov, zavolajte nám na 0911711129 alebo napíšte e-mail na info@kytickovo.sk a my vám pripravíme ponuku na mieru.

Ovocný catering od Kytičkova

Vitajte vo svete neodolateľného zážitku pre vašu firemnú udalosť či oslavu! Sme tu, aby sme vám priniesli nezabudnuteľný cateringový zážitok, ktorý poteší vašich zamestnancov, partnerov a klientov.

Naša cateringová služba je viac ako len ovocie v čokoláde. Je to kombinácia kreativity, kvality a vášne pre našu prácu. S naším tímom odborníkov na catering sme pripravení premeniť vašu udalosť na jedinečný zážitok.

IMG 20200704 115836
IMG 20190309 140329 914

Čokoládová fontána

5kaskádová čokoládová fontána bude tou najväčšou atrakciou široko ďaleko. Zakladáme si na čerstvom a kvalitnom ovocí. Náš ovocný catering vás ohromí nielen chuťou, ale aj vizuálom na ktorom nám veľmi záleží.

Naša flexibilita je našou silnou stránkou. Bez ohľadu na veľkosť vašej udalosti sme schopní prispôsobiť sa vašim potrebám a vytvoriť cateringové riešenie na mieru. Pri menších stretnutiach odporúčame naše ,,raňajky pre firmy,,

Objednajte si Catering na vašu udalosť

Keď plánujete firemnú akciu, je dôležité vedieť sa spoľahnúť. Dajte nám vedieť dostatočne vopred a catering môžte vypustiť z hlavy, fontánu a ovocie prinesieme načas, zapojíme a udalosť sa môže začať!

Kontaktujte nás ešte dnes na 0911711129, prípadne e-mailom na info@kytickovo.sk a informujte sa, či sú fontány dostupné na váš termín.

Raňajky pre firmy

Začnite svoj pracovný deň správnou nohou s našou exkluzívnou ponukou raňajok pre firmy. Sme tu, aby sme vám priniesli zdravé, chutné a energeticky vyvážené raňajky, ktoré posilnia produktivitu a dobrú náladu vášho tímu.

Sme zástancom čerstvosti a kvality. Venujeme pozornosť aj detailom a tvoríme tak vizuálne lákavé raňajky, ktoré zvýšia zmyslový zážitok pre váš tím.

smoothie bowl 2 1x1 1
bananova lodka 1x1 1

Ako vyzerajú raňajky s Kytičkovom?

Po dohodnutí termínu a obsahu raňajok vám ich v zvolené ráno prinesieme a naservírujeme priamo vo vašej firme v Bratislavskom kraji, všetky detaily si dohodneme vopred telefonicky alebo E-mailom. 

Široký výber

Každý si príde na svoje, podľa vašich potrieb privezieme croissanty, ovsené vločky, ovocie, smoothies, ovocie v čokoláde,..

Bezstarostný priebeh

Od prípravy po dodanie a estetické servírovanie zastrešíme všetko my, vy pripravíte iba stôl v zasadačke 🙂

Flexibilita

Vďaka ponuke vegánskej čokolády, rôznych druhov ovocia a pečiva sa bude každý člen tímu cítiť spokojný.

Potešte váš tím

Či už ide o catering, raňajky alebo darčeky na narodeniny, v Kytičkove sa o vás radi postaráme. V E-shope máme možnosť nákupu na firmu a v prípade osobitných požiadavok na darčeky nás kontaktujte a my vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Napíšte nám správu