Barion Pixel

          

Náš brand, vízia, misia

Prečo si vybrať nás

Spokojný zákazníci

Náš brand, naša vízia, naša misia

            Náš názov nevznikol prvoplánovo spôsobom “Predávame ceruzky, tak buďme Ceruzkovo, predávame traktory, tak buďme Traktorovo”. Názov Kytičkovo vznikol pre dva dobré dôvody.

Prvým z nich je logicky to, že predávame kytičky…kto by to bol povedal 🙂 Kytička bola prvý darček, ktorý Erika vyrobila a kytičky boli v začiatkoch jedinými produktami, ktoré Erika, ešte ako živnostníčka, ponúkala. A tieto kytičky, ako isto viete, sú vyrábané z ovocia. Preto Kytičk-OVO. A keby sme chceli slovnú hračku ešte viac prešpekulovať, tak našim hlavným produktom sú kytice z čokolády a ovocia – KYTI-čk-OVO 🙂

Druhý dôvod, prečo sme si vybrali tento názov je tak trochu rozprávkový. Kytičkovo znie ako miesto z rozprávky…a rozprávkový nádych je presne niečo, čo sa snažíme našej značke dať. Nájdete u nás Snehulienku aj 7 trpaslíkov, Šípkovú Ruženku a Popolušku, ale aj exotickejšieho Mauglího či Vaianu. A nie sú to len názvy našich produktov…je to v prvom rade váš zážitok, ktorý chceme, aby bol rozprávkový. Či sú to ovocné kytice, boxy alebo bonboniéry, snažíme sa, aby naše produkty vyzerali výnimočne a aby chutili úžasne. Záleží nám na každom detaile, záleží nám na tom, aby váš darček splnil presne to, na čo bol určený – prekvapil, očaril, potešil, zachutil, vyčaril úsmev, spravil krajší deň….menil všedné okamihy na trochu viac rozprávkové 🙂

Naša vízia

               Emócie a vytváranie rozprávkových okamihov sú teda celkom pochopiteľne jedným z hlavných pilierov našej vízie. Tú okrem toho ďalej formujú ďalšie dva piliere.

Jedným z nich je kvalita potravín a ich vplyv na naše zdravie. Nebudeme tvrdiť, že každodenná konzumácia väčšieho množstva ovocia v čokoláde je zdraviu prospešná. Dopriať si sladké potešenie z času na čas pri rôznych príležitostiach je však podľa nás úplne v poriadku. Radi by sme preto dali viac do povedomia čerstvé ovocie v pravej čokoláde, ktoré je neporovnateľne zdravšou variantou k tortám a iným cukrárenským výrobkom.

Tým posledným pilierom do skladačky našej vízie je ekologická zodpovednosť. Veríme, že ako vy a my, tak aj každý v našom okolí sa vie svojou trochou podieľať na svetlejších zajtrajškoch našej Zeme. Ak vás táto téma zaujíma, viac sa o nej dozviete TU.

Našu víziou je Slovensko, kde prevláda bezprostrednosť a zmysel pre okamih nad stresujúcou naháňačkou, kde už nie torty, ale ovocie v čokoláde je symbolom osláv a kde stále viac ľudí rozmýšľa nad tým, ako pomôcť našej Zemi.

Naša misia

          Odvíjajúc sa od našej vízie môžeme povedať, že našou misiou je:

Sprostredkovať krásne emócie a pomáhať uvedomiť si vďačnosť, prinášať zdravšie verzie sladkých potešení, ktoré sú založené hlavne na čerstvom ovocí a pravej čokoláde, podnecovať jednotlivcov a organizácie na Slovensku k väčšej ekologickej zodpovednosti.

Prečo si vybrať nás

Pravá belgická čokoláda

Každý náš produkt obsahuje výlučne pravú belgickú čokoládu vysokej kvality. Viac o našej čokoláde TU

Jedinečný dizajn

Naše produkty sú originálne diela z rúk šikovných aranžérok s výnimočným citom pre estetiku. Celú našu ponuku nájdete TU.

Dbáme na kvalitu

Dávame si záležať na kvalite všetkých surovín, z ktorých darčeky pripravujeme. Viac info nájdete TU.

Dovoz v celom Bratislavskom kraji

Darčeky vám dovezieme za férové ceny v rámci celého Bratislavského kraja a do pár vybraných lokalít z Trnavského 🙂

Naša Zem nám nie je ľahostajná

Nie sme ešte Greenpeace, ale snažíme sa aj my svojou troškou prispieť na zachovanie krás našej Zeme. Viac info TU.

Pripravované s láskou

Dnes už je to klišé fráza a všade všetko je pripravované z lásky. Niekde sa to len píše, niekde sa to tak aj myslí 🙂

0
+
OBSLÚŽENÝCH ZÁKAZNÍKOV
0
%
POZITÍVNYCH REAKCIÍ
0
+ kg
MINUTEJ ČOKOLÁDY

Spokojní zákazníci

Páčila by sa vám zľava 10%?

Dostávajte naše novinky a pravidelné zľavy len pre odberateľov. Odber potvrďte klikom na odkaz v maile.